Toužíte napsat vlastní eBook, ale nevíte, jak na to?

Bojíte se, že uděláte něco špatně nebo při jeho tvorbě
zapomenete na něco podstatného?

Nevíte, jaká jsou specifika eBooku a jak jej nejen správně napsat, ale také graficky vytvořit?

Možná máte spoustu dalších otázek a o vlastním eBooku už delší dobu přemýšlíte. Přeci jen představa, že jednou eBook a vytvoříte a pak vám vydělává peníze každý měsíc po mnoho dalších let, je lákavá. Ta svoboda a klid, když nemusíte měsíc co měsíc přemýšlet nad tím, jak zaplatíte účty, protože máte peníze navíc z prodeje svého eBooku... I tak to může vypadat v praxi.

Sníte, ale pořád jste se nerozhoupali k tomu, abyste se do vlastního eBooku pustili. A pokud už cítíte, že je čas proměnit sny v plány, pak jste tady správně. 🙂 Je čas vydat se na cestu za vlastním eBookem. 

Jmenuju se Stáňa Stiborová a jak napsat eBook jsem naučila už přes

0
lidí, jako jste vy. 🙂

Mám dar rozporcovat velkého slona na malá sousta a vytvářet jednoduché a funkční návody a postupy.

Podle mého návodu zvládnete krok za krokem napsat a vytvořit eBook i v případě, že se s počítačem moc nekamarádíte a ze slohovek jste ve škole dostávali trojky. 🙂

Mimochodem sama eBooky píšu, tvořím a používám jak pro svůj online marketing, tak jako prodejní produkty.

Od roku 2012 mé vlastní eBooky četlo už
45 645 čtenářů
a prodejní eBooky mi udělaly obrat přes 2 800 000 Kč

Rozhodla jsem se s vámi své bohaté zkušenosti sdílet v e-booku Jak napsat eBook za 14 dní. 

Ukážu vám do detailu postupy, díky kterým svůj eBook přenesete ze svých představ do reality.  Pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste na konci svůj vlastní eBook neměli! 🙂

Stačí hodina denně po dobu 14 dnů

Vím, že když máme před sebou velký cíl, často se zdá být tak nedostižný, že jej neustále odkládáme a odkládáme. Je to tak i v případě vašeho plánu napsat vlastní eBook?

Možná ten nápad klíčí ve vaší hlavě už mnoho týdnů nebo měsíců, ale nechce se vám do toho. Odkládáte to a odkládáte. 

Co kdybych vám řekla, že stačí hodina denně po dobu dvou týdnů a máte eBook hotový? K cíli se dostanete krok za krokem a já vás tím celým provedu coby zkušený průvodce. 

Stáňo, moc vám děkuju za tenhle váš návod, který mi ušetřil spoustu času, energie i nervů, zkoušení metodou pokus omyl a díky kterému jsem ty svoje dva e-booky napsala. Díky tomu jsem napsala svůj první a potom hned i druhý e-book.

Musím říct, že dělá svoji práci opravdu dobře, za první dva měsíce mi získal několik stovek kontaktů bez affiliate a bez propagace. O pár let později jej četlo už více než 12 tisíc lidí. Stáňo, moc vám děkuju.

Doporučuju e-book Jak napsat e-book za 14 dní každému, kdo chce ten svůj napsat, a nejenom těm, doporučuju ho každému, kdo má svůj web a chce nějakým způsobem předávat informace svým návštěvníkům a chce, aby se z nich stali pravidelní návštěvníci, získat si jejich důvěru.
Jana Bártíkováziskamdobroupraci.cz

Představte si ten úžasný pocit, kdy konečně máte svůj eBook napsaný a těší se na první čtenáře. 

Vaše myšlenky, příběhy, informace, know-how konečně spatřily světlo světa, a vy jste na sebe opravdu hrdí. 

Můžete svůj eBook začít prodávat a vydělat si s ním pár tisíc měsíčně navíc
a nebo rovnou podnikat z pláže. 🙂

Nebo můžete začít budovat svou databázi kontaktů s pomocí eBooku zdarma a zároveň důvěru a vztah se svými čtenáři. Vytvoříte tak jeden z pilířů fungujícího online marketingu pro svůj projekt nebo byznys. 

Dobrý den Stáňo, moc děkuji za Váš eBook Jak napsat eBook 🙂 Svůj eBook Jak zařídit interiér jsem publikovala koncem června a musím říci, že měl velký úspěch a během prvního týdne mi vydělal 10 000 Kč.

A hlavním zdrojem kupujících byl můj seznam kontaktů, takže to funguje na 100%! To jsem opravdu nečekala! Děkuji.
Jana Pěknájanapekna.cz
Udělala jsem přesně to, co Stáňa píše v e-booku. To znamená, že jsem si sedla a psala jsem a za 14 dní vznikl a narodil se můj vlastní e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. Je to skvělý něco takovýho napsat, když to udělá člověk úplně sám, mám z něho velkou radost.

Tenhle e-book mi přivedl celou řadu krásných referencí, skvělé klienty a už za dva měsíce po zveřejnění jsem díky klientům, kteří se ke mně dostali, vydělala 170 000 korun.
Ivana Cikánkováivanacikankova.cz
Tento návod mi přišel vážně vhod, byl krásně, prakticky, jednoduše popsaný fakt do nejmenšího detailu, takže se mi nestalo, že bych se na něčem zasekl a lámal si s tím hlavu, protože Stáňa fakt myslela na všechno. Včetně těch pracovních sešitů, který jsou k tomu jako bonus.

Když to člověk dělá fakt poctivě, je to celkově parádní dílo, který nezapomnělo vůbec na nic.
David ZonygaAutor Pohádek Nový Věk na pohadkynovyvek.cz

Díky vlastnímu eBooku můžete s lidmi sdílet své zkušenosti a know-how, ať už je váš obor činnosti jakýkoli. 

Co vám to přinese?

V podnikání platí jedno pravidlo:
Čím více lidem pomůžete, tím více vyděláte peněz. 

A eBook je způsob, jak lidem pomáhat právě vašim know-how a vašimi zkušenostmi a zároveň díky tomu vybudujete své vlastní podnikání. Ať už se rozhodnete psát eBook zdarma, nebo eBook placený, případně obojí, vždy je to cesta, jak lidem předat to, co umíte a budovat si s nimi důvěru a vztah. 

Vaše profese nebo záběr už nebudou jen pro úzký okruh lidí ve vašem městě, ale můžete své zkušenosti předat lidem klidně na druhém konci Česka a na Slovensko též. 🙂 

Ucítíte tak smysluplnnost své práce a zároveň je to cesta, jak podnikat online a vydělávat milé peníze. 

Tento eBook je pro vás, pokud:

 • Víte, že chcete napsat eBook, ale zatím se vám to zdá jako příliš velké sousto, se kterým potřebujete pomoct.
 • Chcete se stát plážovým podnikatelem a pomocí svých eBooků si vybudovat vlastní online podnikání.
 • Máte webové stránky nebo e-shop a chcete návštěvníkům nabídnout další kvalitní obsah, například jako lákavý dárek k registraci do newsletteru a vybudovat si díky tomu fungující databázi kontaktů.
 • Máte vlastní podnikání a chcete svůj statut experta v oboru a důvěru u svých klientů podpořit tím, že se stanete autorem eBooku.
 • Chcete využít eBook jako marketingový nástroj pro podporu svého podnikání.
 • Milujete psaní. Píšete blog, příběhy, odborné texty a publikace a chcete své portfolio rozšířit o eBook, případně toužíte vydat knihu a eBook vnímáte jako skvělý mezikrok na cestě za svým snem.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte?

PROČ a O ČEM psát eBook

Jak vybrat vhodné téma pro eBook a nadefinovat si správně cílového čtenáře tak, aby se o něj po zveřejnění strhla rvačka. 🙂

Jak se napsat opravdu KVALITNÍ eBook

Jak se pozná kvalitní eBook a jak udělat právě z toho svého eBook, který budou čtenáři vychvalovat do nebes a doporučovat vás, kudy budou chodit. 🙂

Přesný PLÁN pro vytvoření vlastního eBooku

Co dělat den po dni a jak na to, abyste dali všechny důležité dílky skládačky na správné místo, nezapomněli na nic podstatného a naopak neplýtvali zbytečným obsahem.

Jak překonat PŘEKÁŽKY na cestě

Prokrastinace, tvůrčí krize, pocit, že eBook není dost dobrý a nebude se líbit. S tím vším a mnoha dalšími překážkami se můžete setkat. Jak překonat ty nejobvyklejší, o tom bude taky řeč.

O čem eBook naopak NENÍ?

 • eBook není pro vás, pokud hledáte návod, jak vydělat rychlé peníze nebo bez námahy spustit podnikání.
 • Nenajdete v něm ani návod, jak vytvořit webové stránky, psát blog, automatizovat prodejní proces eBooku, nebo třeba distribuovat eBook zdarma. Tyto marketingové i technické návody jsou obsahem online kurzu Podnikání z pláže.
 • eBook nevyužijete naplno, pokud aktuálně tápete ve svém tématu podnikání nebo máte pocit, že nemáte žádné zkušenosti nebo hodnotné know-how.

Jaká je CENA eBooku?

Cena eBooku je 690 Kč. 

Možná si teď říkáte, jaký má takový eBook potenciál a je vůbec cena adekvátní? Od roku 2012 mi mé vlastní eBooky přivedly 45 645 čtenářů do databáze a prodejní eBooky mi udělaly obrat přes 2 800 000 Kč

V průběhu svého života a podnikání jsem zjistila, že nejvíce se mi vyplatily investice do vzdělání od těch nejlepších. Investovala jsem tisíce za knihy a eBooky a desetitisíce za semináře nejlepších expertů na světě.

Mám zkušenosti a mám výsledky a vím, že mají hodnotu, kterou vám touto cestou předávám dále. 🙂

K eBooku vám dávám 30 dní garanci vrácení peněz. 🙂 

Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení e-booku.  

eBook je investice, která může mít vliv na váš vyšší výdělek, větší množství klientů i vaši finanční svobodu

 • Můžete dosáhnout toho, že už nebude zákazníky honit, ale oni k Vám budou přicházet sami, rádi a často!
 • Můžete měnit lidem životy díky tomu, co sami umíte, sdílením svého know-how.
 • Dodáte si na kredibilitě a můžete stát veřejně v pozici experta v oboru, který děláte.
 • Můžete si vybudovat databázi, která pro vás pak bude další roky fungovat jako online bankomat, kdykoli pošlete prodejní e-mail.
 • Můžete zažít, jaké to je, když podnikáte z pláže...

...ale nejdříve se musíte naučit, jak na to!

Takže pokud právě teď cítíte, že TO je ONO, pokud cítíte, že udělat velký KROK pro své online podnikání, které dnem i nocí pracuje pro vás, kupte si eBook hned teď.

Za pár dní na to zapomenete a váš nápad zrealizuje třeba někdo jiný...
V podnikání jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE. Cesta je zametená, stačí vykročit...

Klikněte na tlačítko Koupit eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud máte v souvislosti s eBookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail stana@podnikanizplaze.cz.
Stáňa Stiborová