Objednávka e-booku
Jak napsat eBook za 14 dní

Napište vlastní eBook a  sdílejte své zkušenosti a know-how, ať už je váš obor činnosti jakýkoliv

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "Jak napsat eBook za 14 dní" v hodnotě 690 Kč.
 • ANO
  Vím, že k eBooku dostanu navíc 3 skvělé bonusy v celkové hodnotě 740 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Doporučuju e-book Jak napsat e-book za 14 dní každému, kdo chce ten svůj napsat, a nejenom těm, doporučuju ho každému, kdo má svůj web a chce nějakým způsobem předávat informace svým návštěvníkům a chce, aby se z nich stali pravidelní návštěvníci, získat si jejich důvěru.
Jana Bártíková
Udělala jsem přesně to, co Stáňa píše v e-booku. To znamená, že jsem si sedla a psala jsem a za 14 dní vznikl a narodil se můj vlastní e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. Je to skvělý něco takovýho napsat, když to udělá člověk úplně sám, mám z něho velkou radost.

Tenhle e-book mi přivedl celou řadu krásných referencí, skvělé klienty a už za dva měsíce po zveřejnění jsem díky klientům, kteří se ke mně dostali, vydělala 170 000 korun.
Ivana Cikánkováivanacikankova.cz
Tento návod mi přišel vážně vhod, byl krásně, prakticky, jednoduše popsaný fakt do nejmenšího detailu, takže se mi nestalo, že bych se na něčem zasekl a lámal si s tím hlavu, protože Stáňa fakt myslela na všechno. Včetně těch pracovních sešitů, který jsou k tomu jako bonus.

Když to člověk dělá fakt poctivě, je to celkově parádní dílo, který nezapomnělo vůbec na nic.
David ZonygaAutor Pohádek Nový Věk na pohadkynovyvek.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na stana@podnikanizplaze.cz.

Společně s mou asistentkou Lenkou Vám rády pomůžeme a poradíme 🙂